Zespół

Zespół

Emilia Łowkiel

Promotorka Karmienia Piersią, Doradca Noszenia Dzieci w chustach, Instruktor masażu Shantala. Propagatorka naturalnego rodzicielstwa opartego na intuicji. Założycielka Klubu Naturalnie, który promuje istotną rolę kontaktu dzieci z Naturą, filary Rodzicielstwa Bliskości oraz empatyczną komunikację. Od narodzin Pierworodnego odkryła moc, którą daje dawanie. Wspiera rodziców i przyszłych rodziców na ich drodze do świadomego rodzicielstwa. Organizuje spotkania dla rodziców noszących w chustach- Motanki, prowadzi bibliotekę chust i książek RB Blisko Mam Cię oraz koordynuje zajęcia Salsa w chustach. Z pasją nagina czasoprzestrzeń aby znaleźć dodatkowe godziny w ciągu doby.

Natalia
Dorota Wilk

Promotorka karmienia piersią, doradca pieluchowania wielorazowego, instruktorka harcerska.

Manager chaosu niezależnie gdzie działam. Tabelki, pliki, arkusze oraz Google to moje ulubione narzędzia, ale prócz tego fascynuje mnie zdobywanie wiedzy, szukanie odpowiedzi. Każdy temat, który mnie wciągnie badam wzdłuż i wrzesz. Najlepiej się czuje wspierając matki w karmieniu piersią oraz początkach macierzyństwa. Doradzam również w zakresie pieluchowania wielorazowego.

Koordynuje grupę Mleczny Krąg Mocy oraz projekt Kiedy rodzi się matka. Wraz z Gosią P. prowadzę warsztaty dotyczące pieluch wielorazowych oraz Pieluchotekę.

Prywatnie mama dwóch córek i żona wspaniałego męża. W wolnych chwilach próbuje swoich siła w uprawianiu ogrodu, a w chwilach relaksu pożeram książki.

Małgosia
Ania
Monika
Aneta
Joanna
Kasia